Mało wymagające, ale z wieloma zaletami- kurtyny PCV w pomieszczeniu przemysłowym


Zdaje się, że magazyny i hale przemysłowe nie mogą obejść się bez kotar PCV. Być może da się bez nich żyć, jednak te pomieszczenia, które nie mają ich zamontowanych, wiele tracą. I to pod wieloma względami. ekrany spawalnicze.

Kurtyny paskowe z PCV są niezwykle praktycznym sprzętem. Oprócz tego, że niosą niemałe ułatwienie dla kierowców poruszających się wózkami widłowymi na terenie magazynu, są skutecznym sposobem na organizację przestrzeni w dużej hali lub innym przemysłowym pomieszczeniu. Pozwalają wydzielić dane sfery i oznaczyć je w odpowiedni sposób, jednocześnie nie tworząc całkiem zamkniętych wnętrz. Oddzielenie konkretnych elementów (np. chłodni lub danego stanowiska pracy) pozwala odseparować daną część od hałasu produkcyjnego, zanieczyszczeń z zewnątrz lub mieszania się temperatur powietrza. Dodatkowo, wpływa to na komfort pracowników, którzy nie są narażeni na przeciągi i przedostawanie się zimnego powietrza z mroźni.

Przegrody plastikowe to bardzo proste w instalacji, obsłudze, a także konserwacji elementy. Wykazują działanie odporne, zarówno na niskie temperatury, jak i środki czyszczące. Pozwala to zachować kurtyny w jak najlepszym stanie przez wiele lat bez konieczności częstych wymian.

Polecane: membrana na dach.